Başkanın Mesajı

 

 

Günümüzde ticaret küreselleşmenin de ektisiyle çok değişik bir hal aldı. Bir nevi ticarette bir dönüm noktası yaşamaktayız. Dış dünyaya kapalı kendi çevresiyle ticaret yapmaya çalışmanın artık bir geleceği olmadığı herkes tarafından kabul edilir oldu.

 

Bu dönüm noktasında bizlerde 40 yıllık ticari hayatımızın artık değişime ayak uydurmasının vaktinin geldiğini düşünüyoruz. Buğday alım satım ticareti ile başlayan ticari hayatımızı bu günlerde otel işletmeleri, mobilya mağazası işletmeleri, Gayri menkul yatırım yönetimi durumuna getirmiş bulunmaktan çok memnunuz.

 

Hekimoğlu A.Ş. olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en yüksek seviyede hizmet üretmek amacıyla organize olduk. Bu sebeple dış dünyaya açık, nitelikli hizmet veren müşteri odaklı yeni bir yapılanmanın içine girdik.

 

Çünkü kalite, bilinçli tüketiciyi; bilinçli tüketici de kaliteyi yaratır.

 

Bu noktadan hareketle bütün işletmelerimiz ve çalışanlarımızla İlk günün heyecanı, bugünün deneyim, bilgi birikimi ve bilinciyle, tüketicinin korunması, etik değerler ve sektörün evrensel standartlarından ödün vermeksizin, sizlerle birlikte başarmak, ileriye gitmek umut ve hedefiyle...

 

Saygılarımla,

 

Zafer Hekimoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı